FLASH SALEFLASH SALE
-20%
Za 1 leto REGISTRACIJA in PODALJŠANJE
promocij ni mogoče združevati
8 Število preostalih paketov

Najboljše ponudbe stock iz 150 držav

Več kot 100 000 zadovoljnih uporabnikov

Ponudbe cenejše do 90 & # 37; izhodiščna cena

Neposreden stik s preprodajalci in veletrgovci

CableXpert Duplex Multimode Optični kabel 1m CFO-STSC-OM2-1M

3,42 € /kos cena brez DDV
NAROČAM

Minimalno naročilo
1 kos
Dostopna količina
brez omejitev
Država
Nemčija
Blagovna skupina
Novo  
SKU:
39416
TARIC:
8544700090
EAN:
8716309073165

Stik Pokliči

CableXpert Duplex Multimode Optični kabel 1m CFO-STSC-OM2-1M - opis

Opomba:Duplex Multimode Fiber Optični kabel (50/125 OM2)Kot nalašč za prenos podatkov visoke hitrosti z minimalno izgubo signalaIntegirani ST/SC konektor za enostavno in varno povezavoSpecificaties:Type: Duplex MultimodeFibre: 50/125 ?m (OM2)Konektori: ST do SCCable length: 1 mMNet teža: 32 gInsertion loss: 30 dBInsert-pull test (1000 times)


Načini plačila

  • Bančni prenos
  • Gotovina
  • PayPal

Načini dostave

  • Osebni prevzem
  • Dostava po Sloveniji
  • Dostava v tujino

Druge ponudbe prodajalca

Druge ponudbe v tej kategriji

Brezplačno glasilo

Dnevno obveščanje o novih izdelkih in novostih o Merkandiju.